Barracuda Cloud Archiving Service

Barracuda Cloud Archiving Service zapewnia archiwizację wiadomości mailowych w chmurze, umożliwiając organizacjom skuteczne i łatwe spełnienie wysokich wymagań zgodności z prawem i politykami bezpieczeństwa. Idealne rozwiązanie dla organizacji korzystających z usług w chmurze takich jak: Office 365. Barracuda Cloud Archiving przechowuje zarchiwizowane e-maile w oddzielnym, bezpiecznym repozytorium tak długo jak to potrzebne, bez ryzyka uszkodzenia lub usunięcia zarchiwizowanych wiadomości.

bcas

Najważniejsze funkcje:

W 100% chmurowe rozwiązanie

Barracuda Cloud Archiving to w 100% usługa chmurowa, do której uruchomienia nie potrzeba żadnego sprzętu czy oprogramowania. To łatwo dostępne rozwiązanie – płacąc wyłącznie za usługę per-user, firma płaci wyłącznie za to, czego potrzebuje.

Zarządzanie z poziomu przeglądarki

Barracuda Cloud Control umożliwia konfigurowanie, zarządzanie i monitorowanie zarchiwizowanej poczty elektronicznej, tworzenie kopii zapasowych i odpowiednich uprawnień za pomocą prostego interfejsu webowego. Rozwiązanie wykracza poza proste rozwiązanie chmurowe, aby zapewnić możliwość zarządzania wszystkimi produktami firmy Barracuda za pomocą jednej konsoli.

Łatwy dostęp do maili dla użytkowników końcowych

Barracuda Cloud Archiving Service oferuje dodatek do Microsoft Outlook, który umożliwia użytkownikom końcowym łatwy dostęp do zarchiwizowanej poczty. Aplikacje mobilne dla urządzeń z systemem Android i iOS, pozwalają użytkownikom wyszukiwać, pobierać i odpowiadać na każdego maila (nawet tego usuniętego z serwera) z poziomu urządzenia mobilnego. Ponieważ wszystkie wiadomości mailowe są indeksowane, ich wyszukiwanie jest szybsze niż w typowych mobilnych aplikacjach pocztowych.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies