Barracuda ArchiveOne

 

 

Zachowywanie własności i kontroli nad wszystkimi wiadomościami e-mail, dokumentami i innymi nieustrukturyzowanymi danymi to niekończące się wyzwanie, jakie stoi przed każdą organizacją. ArchiveOne bezpiecznie zarządza e-mailami i plikami, dzięki czemu niezwykle łatwo jest zarządzać pojemnością, zachowywać zgodność z przepisami dotyczącymi przechowywania danych i wyszukiwać istotne informacje, niezależnie od tego, gdzie się fizycznie znajdują.

Przewaga Barracudy

Zarządzanie danymi na miejscu, bez konieczności wstępnej archiwizacji
Pojedyncze rozwiązanie obejmujące wiele źródeł e-maili
Wyższa wydajność i krótsze czasy wykonywania kopii zapasowych
Zarządzanie pojemnością Exchange i limitami miejsca skrzynek pocztowych
Możliwość badania śledczego e-maili oraz usług eDiscovery i eDisclosure
Płynna, niezakłócona, nieprzeszkadzająca użytkownikom obsługa

 

 O produkcie

Zintegrowana platforma archiwizacji, zachowywania zgodności z przepisami i wyszukiwania
Obsługa danych w skrzynkach pocztowych, archiwach i plikach PST
Kompresja i deduplikacja danych minimalizująca zajętość pamięci
Pojedyncze wyszukiwanie plików i e-maili wśród danych bieżących i zarchiwizowanych
Automatyczne wymuszanie zgodności z przepisami w zakresie przechowywania i usuwania danych
Skalowanie do dziesiątków tysięcy skrzynek pocztowych na wielu serwerach Exchange

 

Konstrukcja ArchiveOne jest prosta i elastyczna. Dzięki temu produktowi organizacja może mieć pełną kontrolę nad własnością i danymi. Pojedyncze narzędzie nadaje się do zarządzania pojemnością, zachowywania zgodności z przepisami, przechowywania danych przez długi czas i usług eDiscovery.

To rozwiązanie jest przeznaczone do wykorzystywanych w obecnych środowiskach biznesowych, w których dane przechowuje się nie tylko w Exchange i Office 365, ale też w plikach PST na sieciowych serwerach plików lub końcowych urządzeniach użytkowników, gdy nie opłaca się archiwizować wszystkich danych przed narzuceniem zasad przechowywania przez długi czas lub przed wyszukiwaniem wiadomości. Takie realistyczne podejście ArchiveOne wyróżnia je spośród produktów konkurencji, ponieważ narzędzie dopasowuje się do potrzeb firm nie tylko obecnych, ale też przyszłych.

ArchiveOne bezproblemowo integruje się z Outlook i Outlook Web Access (OWA). Większość klientów, którzy zainstalowali i skonfigurowali to narzędzie oraz wykorzystuje je do archiwizacji, jest zdania, że to rozwiązanie z gatunku „skonfigurować i zapomnieć”. Końcowi użytkownicy mogą – w całkowicie przezroczysty i niezakłócony sposób – uzyskiwać dostęp do zarchiwizowanych danych ze swoich komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych przez zintegrowany portal wyszukiwania oparty na sieci WWW, nawet gdy są offline.

Inteligentna archiwizacja oparta na regułach
Implementacja zarządzania pojemnością w oparciu o reguły inteligentnie określa, które pliki, e-maile, załączniki i pozycje kalendarza należy archiwizować, i stosuje odpowiednie okresy przechowywania. Wszystkie dane w skrzynkach pocztowych Exchange, folderach publicznych, plikach PST na urządzeniach klienckich lub sieciowych serwerach plików można automatycznie archiwizować w wyznaczonym urządzeniu pamięci masowej. Można zdefiniować reguły na podstawie wieku, metadanych, treści i wielu innych opcji.

Wyszukiwanie danych i zarządzanie nimi lokalnie
Możliwość stosowania reguł przechowywania, narzucania wymagań przechowywania do celów prawnych, a nawet usuwania e-maili i plików bez ich wcześniejszego archiwizowania. Automatyzacja przechowywania i usuwania e-maili w celu zachowania zgodności z przepisami i minimalizacji ryzyka dla działalności przedsiębiorstwa.Odpowiednie dane można łatwo identyfikować, zachowywać i gromadzić do celów wewnętrznych śledztw, postępowań prawnych oraz spełnienia wymagań amerykańskiej ustawy o wolności informacji (FOIA) i eDiscovery.

Zaawansowane zarządzanie PST
Systematyczne wykrywanie plików PST w organizacji niezależnie od tego, gdzie się znajdują; automatyczne określanie i przydzielanie prawa własności do pliku PST. Centralizacja plików PST i zarządzanie nimi poprzez kopiowanie lub przenoszenie do centralnej lokalizacji. Usuwanie konieczności korzystania z plików PST poprzez selektywną migrację danych do firmowych rozwiązań Exchange, Office 365 lub ArchiveOne, następnie automatyczne odłączanie i kasowanie plików PST.

 

Najważniejsze cechy

Archiwizacja oparta na regułach
Implementacja wszechstronnych reguł archiwizacji, przechowywana, gromadzenia oraz wygaszania ważności danych aktywnie używanych, zarchiwizowanych i plików PST, aby uzyskać stabilne środowisko zarządzania informacjami.
Archiwizacja do celów kronikowania
Rejestracja i przechowywanie komunikacji e-mailowej dla niektórych lub wszystkich pracowników firmy w oddzielnym, bezpiecznym repozytorium.
Wyszukiwanie danych niezależnie od ich fizycznej lokalizacji
Znajdowanie i odzyskiwanie danych e-maili w całej organizacji – w aktywnie używanych skrzynkach pocztowych, plikach PST, folderach publicznych i zarchiwizowanych.
Przechowywanie danych i ich ujawnianie w sytuacjach prawnych
Identyfikacja, gromadzenie i przechowywanie do celów prawnych odpowiednich danych, ich analiza i ujawnianie w celu spełnienia wymagań przepisów i zasad eDiscovery.
Zarządzanie zgodnością z przepisami
Automatyczne zachowywanie zgodności z przepisami i zarządzanie kosztem archiwizacji poprzez nakładanie firmowych reguł przechowywania i usuwania danych.
Zarządzanie PST
Ujawnianie, centralizacja, migracja i eliminacja danych PST oraz centralna kontrola wszystkich firmowych e-maili.

Opcje ArchiveOne

ArchiveOne umożliwia archiwizację e-maili, w tym plików PST, oraz zarządzanie informacjami. W przypadku podobnego szczegółowego kontrolowania plików w sieci, można używać ArchiveOne Files jako niezależnego produktu lub w połączeniu z ArchiveOne.

ArchiveOne Files

ArchiveOne Files stosuje to samo podejście oparte na regułach, pozwalając niezawodnie archiwizować pliki i udostępniać możliwości zarządzania, rozwiązywać problemy z gromadzeniem się dużych ilości danych, zmniejszać zajętość miejsca w pamięci masowej i zwiększać wydajność pracy. Oprogramowanie z punktu widzenia użytkownika końcowego działa całkowicie bezproblemowo, płynnie i transparentnie. Po stronie systemów klienta nie trzeba instalować na komputerach żadnych dodatkowych programów. Do konfiguracji i kontrolowania ArchiveOne Files służy prosta i intuicyjna konsola zarządzania. Umożliwia ona administratorom definiowanie wysoce szczegółowych reguł i pozwala im dokładnie określać, jak zarządzać plikami sieciowymi.

 

archiveone

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies