Acronis Backup Advanced (Virtual Edition)

Acronis Backup Advanced (Virtual Edition)

 

Zaawansowany backup danych dedykowany dla środowiska VMware

Acronis Backup Advanced Platform zapewnia bezprecedensową wszechstronność w ochronie maszyn wirtualnych VMware vSphere.

 

 

 

Środowisko VMware vSphere

Kopie zapasowe maszyn wirtualnych VMware płynnie integrują się z innymi składnikami platformy przeznaczonymi do scentralizowanego zarządzania i raportowania, katalogowania z wyszukiwaniem i innymi funkcjami.

Bezagentowe kopie zapasowe maszyn wirtualnych przy użyciu Agenta for ESX(i)
Niezawodne i efektywne bezagentowe kopie zapasowe maszyn wirtualnych VMware vSphere.
Agentowe kopie zapasowe maszyn wirtualnych przy użyciu Agenta for Windows
W przypadku specjalnych maszyn wirtualnych takich jak maszyny z dyskami RDM, Agent for Windows lub Agent for Linux może zostać zainstalowany na maszynie wirtualnej i wykonywać jej kopie zapasowe podobnie jak w przypadku maszyny fizycznej.
Integracja z vCenter
Acronis Backup & Recovery 11.5 odczytuje listę maszyn wirtualnych z VMware vCenter oraz prezentuje ją użytkownikowi identycznie jak jest ona widoczna z poziomu vCenter.
Skalowalność
Dodając nowych Agentów for ESX(i) gdy są oni niezbędni uzyskujemy wirtualnie nieograniczoną skalowalność.
Migracja dzięki unikalnemu formatowi kopii zapasowej
Przywracanie kopii zapasowych wykonanych na fizycznych serwerach lub innych hyperwizorach na VMware’a oraz w drugą stronę. Niegraniczona liczba migracji na i z hosta dostępna w ramach licencji.


Środowisko Microsoft Hyper-V

Acronis Backup Advanced Platform pozwala na szybkie, elastyczne i efektywne tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie maszyn wirtualnych Hyper-V oraz hosta.

Bezagentowe kopie zapasowe maszyn wirtualnych przy użyciu Agenta for Hyper-V
Kopie zapasowe i przywracanie wykonywane jest przez agenta dla hosta i nie jest wymagana instalacja agentów wewnątrz maszyn wirtualnych.
Agentowe kopie zapasowe maszyn wirtualnych przy użyciu Agenta for Windows
W przypadku specjalnych maszyn wirtualnych takich jak maszyny z dyskami Pass-through, Agent for Windows może zostać zainstalowany na maszynie wirtualnej i wykonywać jej kopie zapasowe podobnie jak w przypadku maszyny fizycznej.
Kopie zapasowe hosta Hyper-V
Tworzenie kopii zapasowej hosta Hyper-V przez Agenta for Windows zapewnia możliwość przywrócenia fizycznego hosta w przypadku awarii. Bez dodatkowych kosztów.
Scentralizowane zarządzanie
Wielu Agentów for Hyper-V jest zarządzanych centralnie przez Acronis Management Server, który pozwala na ich skonsolidowane przeglądanie i zarządzanie całą infrastrukturą.
Migracja dzięki unikalnemu formatowi kopii zapasowej
Przywracanie kopii zapasowych wykonanych na fizycznych serwerach lub innych hyperwizorach na Hyper-V oraz w drugą stronę. Niegraniczona liczba migracji na i z hosta dostępna w ramach licencji.


Środowisko Red Hat Enterprise Virtualization

Przyśpiesz migrację do Red Hat® Enterprise Virtualization

Organizacje różnej wielkości migrują serwery fizyczne i maszyny wirtualne pracujące na innych hyperwizorach do środowiska Red Hat® Enterprise Virtualization w celu redukcji kosztów. Krytyczne aplikacje pracujące pod kontrolą systemu Red Hat® Enteprise Linux® lub Microsoft® Windows® wewnątrz środowiska Red Hat Enterprise Virtualization muszą być dostępne całą dobę. Zasady zgodności wymagają od działów IT możliwości szybkiego przywrócenia danych w przypadku ich utraty.

Przeciążone działy IT potrzebują elastycznego rozwiązania, pozwalającego na szybkie zapewnienie wyników w tym wymagającym środowisku. Certyfikowane narzędzia do migracji P2V i V2V znacznie redukują czas i koszty migracji. Rozwiązanie oferujące zarówno możliwość przywracania po awarii oraz ochronę danych jest niezbędne - czasem przywrócenie całej maszyny wirtualnej to najlepsze rozwiązanie, podczas gdy innym razem wystarczające jest przywrócenie tylko niektórych programów, dokumentów i plików.

Acronis Backup & Recovery 11.5 Virtual Edition for Multi-Hypervisor oferuje administratorom IT certyfikowaną migrację do Red Hat Enterprise Virtualization, przywracanie po awarii oraz narzędzia do ochrony danych. Firma Acronis pomogła już przedsiębiorstwom wykonać migrację na ponad milionie serwerów pomiędzy środowiskami fizycznymi, wirtualnymi i chmurowymi.

 

Migracja

 • 3 migracje P2V lub V2V środowiska produkcyjnego do Red Hat® Enterprise Virtualization w ramach wersji testowej
 • Nieograniczone migracje P2V, V2V oraz V2P w ramachzakupionej wersji

Obsługa hyperwizorów

 • Produkt obsługuje następujące środowiska Red Hat Enterprise Virtualization, VMware vSphere, Microsoft® Hyper-V, Citrix XenServer, Parallels Server 4 Bare Metal, KVM

Przywracanie po awarii oraz ochrona danych

 • Tworzenie kopii zapasowej całego systemu łącznie z Red Hat® Enterprise Linux® lub Microsoft® Windows®, aplikacjami oraz danymi
 • Przywracanie kopii zapasowej całej maszyny wirtualnej lub tylko wybranych plików i folderów przy użyciu wbudowanego katalogu i funkcji wyszukiwania

Scentralizowane zarządzanie

 • Auto wyszukiwanie i wyświetlanie maszyn wirtualnych Red Hat Enterprise Virtualization dzięki integracji z Red Hat Enterprise Virtualization Manager
 • Jednolite kopie zapasowe dla maszyn fizycznych i wirtualnych

Zdalne wdrażanie agenta

 • Zdalne wdrażanie agentów oprogramowania Acronis w celu umożliwienia tworzenia i przywracania kopii zapasowych maszyn wirtualnych z uruchomionym systemem Red Hat Enterprise Linux, innym systemem Linux i Windows

Opcje kopii zapasowych

 • Opcje wykluczania plików, kompresja oraz weryfikacja kopii zapasowych zapewniają optymalne użycie magazynu danych i zasobów pamięci
 • Deduplikacja dostępna jako dodatek

Bezpieczeństwo kopii zapasowych

 • Szyfrowanie danych 256-bitowym kluczem chroniące przez nieautoryzowanym dostępem i spełniającym wymagania bezpieczeństwa

Licencjonowanie

 • Zakup jednej licencji na maszynę hosta pozwala na tworzenie kopii zapasowych, przywracanie danych i wykonywanie nieograniczonych migracji maszyn wirtualnych na tym hoście

Lokalizacje przechowywania danych

 • Tworzenie kopii zapasowych na dużej liczbie nośników przechowywania takich jak dysk, urządzenia wymienne, urządzenia sieciowe (SMB / FTP / NFS), taśmy i biblioteki taśmowe

Środowisko Citrix XenServer

Acronis Backup Advanced Platform obsługuje tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych maszyn wirtualnych Citrix XenServer przy wykorzystaniu Agenta for Windows lub Linux zainstalowanego wewnątrz maszyn wirtualnych. Agent jest przetestowany i certyfikowany jako w pełni kompatybilny z Citrix XenServer.

Oferujemy nawet specjalną licencję! Licencja na hosta programu Acronis Backup & Recovery 11.5 Virtual Edition for Citrix XenServer pozwala na:

Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych dowolnej liczby maszyn wirtualnych na hoście Citrix XenServer
Nieograniczone migracje na i z hosta bez dodatkowych kosztów
Elastyczne przywracanie dzięki jednolitemu formatowi kopii zapasowej i dołączonemu dodatkowi Acronis Universal Restore
Obsługę systemów Windows oraz Linux

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies