Acronis vmProtect

Acronis vmProtect

 

Najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych na platformie VMware vSphere®

Acronis Backup for VMware jest stworzony specjalnie dla platformy VMware vSphere®. To proste w użyciu rozwiązanie można wdrożyć w ciągu kilku minut i szybko rozpocząć tworzenie kopii zapasowych w środowisku vSphere.

 

Najlepsza wydajność

Dzięki nagradzanej technologii firmy Acronis program Acronis vmProtect 9 to najszybszy sposób tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych VMware. Bezagentowe kopie zapasowe (interfejs VADP), śledzenie zmienionych bloków (CBT), podłączanie na gorąco i bezpośredni dostęp do sieci SAN — wszystkie te funkcje znacznie przyspieszają tworzenie i odzyskiwanie kopii zapasowych na platformie VMware vSphere.

Technologia vmFlashBack zapewnia niemal nieprzerwane odzyskiwanie, pozwalając na odzyskiwanie serwerów 100 razy szybciej niż wcześniej.

Kompleksowe rozwiązanie

Acronis vmProtect 9 to jedyne rozwiązanie zapewniające kompleksową ochronę środowisk VMware. Program obsługuje odzyskiwanie całych maszyn wirtualnych; indywidualnych plików oraz całych serwerów ESXi. Program oferuje pełną obsługę serwera Microsoft® Exchange, SQL Server®, SharePoint®, Active Directory® i innych aplikacji. Możliwe jest przywracanie indywidualnych elementów i plików z kopii zapasowych serwera Exchange lub SharePoint.

Łatwa obsługa

Program jest tak łatwy w obsłudze, że jego instalacja i konfiguracja oraz rozpoczęcie tworzenia kopii maszyn wirtualnych trawa zaledwie kilka minut. Obniża to koszty operacyjne i serwisowe.

Obsługa wielu lokalizacji

Acronis vmProtect oferuje obsługę wielu lokalizacji docelowych dla kopii zapasowych, łącznie z dyskami lokalnymi, serwerami FTP, zasobami sieciowymi, magazynami danych ESX(i) oraz magazynem online optymalizując przechowywanie danych.

 

 

Nowe funkcje

Program Acronis® vmProtect® 9, stworzony specjalnie dla platformy VMware vSphere®, zawiera wszystkie potrzebne funkcje. Charakteryzuje się przy tym niezwykle łatwą obsługą, dzięki czemu można go wdrożyć w ciągu kilku minut i szybko rozpocząć tworzenie kopii zapasowych w środowisku vSphere.

Obsługa aplikacji

W oparciu o technologię single-pass dodano wsparcie dla tworzenia kopii zapasowych i przywracania z nich elementów takich aplikacji jak Microsoft SQL Server®, SharePoint® oraz Active Directory®. Obsługiwane jest również obcinanie logów transakcyjnych.

Centralny panel nawigacyjny

Centralny panel nawigacyjny upraszczający przeglądanie stanu funkcjowania aplikacji na wielu instalacjach programu Acronis vmProtect. Można w prosty sposób monitorować i zarządzać kopiami zapasowymi w dużych środowiskach z poziomu pojedynczej strony internetowej.

Przywracanie konfiguracji

Nowa opcja pozwalająca na zapisanie i przywrócenie ustawień konfiguracyjnych programu Acronis vmProtect. Cała konfiguracja wraz z zadaniami i ustawieniami może zostać wyeksportowana do pliku a następnie zaimportowana na tej samej lub innej instalacji programu vmProtect.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies