WatchGuard SSL

WatchGuard SSL

 

W każdej chwili, z każdego miejsca, dostęp do zasobów firmowych

Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwa są organizacjami globalnej sprzedaży i świadczą usługi wsparcia czy też są małymi przedsiębiorstwami, wymagają zdalnego dostępu do poczty e-mail i współdzielenia plików. Urządzenia WatchGuard SSL dostarczają bezpieczeństwa, elastyczności i szerokości opcji które są potrzebne w celu zapewnienia bezpiecznego zdalnego dostępu do sieci.

 

Poprzez implementacje rozwiązań WatchGuard i jego rozwiązań „stand-alone” SSL doprowadzamy do zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania (TCO) w dziedzinie „Remote Access”

Jest to bezproblemowe rozwiązanie, które przewiduje powszechny dostęp do aplikacji i zasobów sieciowych bez złączy, bez modułów, bez specjalnego zarządzania klientami oraz bez zbędnych dodatkowych wydatków.

WatchGuard ® SSL 100 i 560 są niedrogie, łatwe w użyciu, zapewniają bezpieczny zdalny dostęp do zasobów firmowych i oprogramowania klienckiego, połączenia do firmowych danych i zasobów, takich jak e-mail, udziałów plików i CRM. To wszystko otrzmymujemy w jednym urządzeniu, które oferuje elastyczność w celu zapewnienia podstawowego dostępu do sieci za pomocą klienta auto-loading, jak również bardziej wyrafinowany dostęp do internetowych zasobów i aplikacji obcych, w tym SSH i RDP. WatchGuard SSL 100 i 560 oferują zaawansowane funkcje zabezpieczeń, w tym zintegrowane uwierzytelniania.

 

WatchGuard ® SSL 100 & SSL 560 
W każdej chwili, z każdego miejsca, dostęp do swoich zasobów firmowych.

 

alt

 

alt

 

Rozwiązania WatychGuard SSL 100 & 560 zostały wyróżnione pięcioma gwiazdkami prestiżowego magazynu IT - SC Magazine UK

Dostepne modele w sprzedaży:

- SSL 100
- SSL 560

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies