AVG Email Server Edition 2013

AVG Email Server Edition 2013

 

Pomaga utrzymać wolną od wirusów komunikację firmową: od skrzynek pocztowych, aż po serwery

Zachowaj bezpieczne i szybkie działanie systemu pocztowego - od serwera, aż do skrzynek e-mail - dzięki AVG Email Server Edition . Nasze proste, a zarazem efektywne rozwiązanie ochroni pocztę e-mail Twojej firmy przed najnowszymi zagrożeniami i nie pozwoli na jej spowolnione działanie.

 

Sprawdzona ochrona - od serwera, aż po skrzynki pocztowe

AVG Email Server Edition 2013 dba o sprawną komunikację w Twojej firmie. Pomaga utrzymać wolną od wirusów komunikację firmową: od skrzynek pocztowych, aż po serwery.

  • Chroni przed działaniem i rozprzestrzenianiem się wirusów, robaków i koni trojańskich.
  • AVG Anti-Spyware
  • Chroni Twoją tożsamość przed oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym śledzącym informacje osobiste.
  • Ochrona AVG dla serwerów plików
  • Kompletne kontrola nad Twoimi plikami, ochrona przed zagrożeniami i maksymalna wydajność serwera Windows.

AVG Anti-Spam

Powstrzymuje spamerów i oszustów przed atakami. Zmniejsza ryzyko padnięcia ofiarą spamu oraz internetowych oszustw, skanując i sprawdzając wszystkie wiadomości e-mail pod kontem podejrzanej zawartości.

Inteligentny Skaner AVG

Skanuje komputer w momencie gdy go nie używasz. Przełącza się na niski priorytet gdy tylko ruszysz myszką lub naciśniesz jakiś przycisk. Pomija pliki, które były już skanowane, aby ograniczyć zużycie procesora do minimum.

Tryb milczący

Daje dodatkową kontrolę pracownikom i administratorom IT, pozwalając wyłączyć niepotrzebne powiadomienia.
AVG Turbo Scan

Dzięki nowej sekwencji skanowania, znacznie skraca czas jego trwania, zaczynając od plików najwcześniej zapisanych na dysku twardym.

 

 

Zdalna administracja AVG

Daje pełną kontrolę nad Zdalną instalacją AVG, wdrożeniem i zarządzaniem serwerami plików i poczty, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Obejmuje integrację z Active Directory (udoskonalona widoczność).

Prosty interfejs

Nasz nowy, ulepszony interfejs skonstruowano tak, aby AVG 2013 w prosty sposób zapewniało Ci bezpieczeństwo - zgodnie z obietnicą o wspaniałych produktach, które wymagają od Ciebie jak najmniej. W pełni zgodny z systemem Windows 8

AVG Auto-Fix

Wykrywa zagrożenia, pozwalając jednocześnie je kasować poprzez jedno proste kliknięcie. Następnie system jest restartowany w celu zapewnienia najlpszej ochrony.
Automatyczne aktualizacje AVG

Ciągle wprowadzamy innowacje oraz rozwijamy naszą technologię zabezpieczającą. Zapewniamy Ci najwyższy możliwy poziom obrony.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies