FortiDDoS

FortiDDoS

 

Rodzina dedykowanych rozwiązań FortiDDoS zapewnia efektywną i innowacyjną ochronę przed atakami typu DDoS

FortiDDoS-100A, FortiDDoS-200A i FortiDDoS-300A, które służą do wykrywania i ochrony przed najbardziej szkodliwymi i zaawansowanymi atakami ukierunkowanymi.

 

Nowa rodzina produktów FortiDDoS

FortiDDoS-100A, FortiDDoS-200A i FortiDDoS-300A, które służą do wykrywania i ochrony przed najbardziej szkodliwymi i zaawansowanymi atakami DDoS.

Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii układów scalonych FortiASIC, urządzenia zabezpieczają kluczowe systemy, serwery i aplikacje nie powodując opóźnień większych niż 26 mikrosekund. Produkty przeznaczone są dla większych firm oraz dostawców hostingu i usług w chmurze obliczeniowej.

Dzięki monitorowaniu ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym oraz automatycznej ochronie przed ukierunkowanymi atakami DDoS, urządzenia FortiDDoS to jedyne dostępne na rynku rozwiązanie pozwalające na wirtualizację sieci, a także automatyczną i ciągłą ocenę i analizę ruchu.

Wirtualizacja pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się ataków z jednego segmentu sieci na inne. Dlatego pozwala na zachowanie dostępności w środowiskach zwirtualizowanych centrów danych i u dostawców usług chmury obliczeniowej.

Funkcja automatycznego pomiaru i analizy ruchu w chronionej sieci pozwala na stworzenie wyjściwego modelu jej pracy i adaptacyjnego uaktualniania go praktycznie bez udziału użytkownika końcowego, co istotnie redukuje potrzebę nadzoru przez administratora.

Zalety FortiDDoS

  • Zapewnia szczegółową widoczność i kontrolę sieci, automatycznie wykrywając i ograniczając szkodliwy ruch
  • Transparentna, prosta w zarządzaniu ochrona przed atakami DDoS
  • Możliwość ustanowienia róznych polityk bezpieczeństwa dla różnych segmentów sieci
  • Funkcja zarządzania pasmem umożliwia usługodawcom ograniczanie przepustowości poszczególnym klientom lub użytkownikom
  • Dedykowane procesory FortiASIC-TP zapewniają wysoką wydajność

 

 

Dzięki monitorowaniu ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym oraz automatycznej ochronie przed ukierunkowanymi atakami DDoS, urządzenia FortiDDoS to jedyne dostępne na rynku rozwiązanie pozwalające na wirtualizację sieci, a także automatyczną i ciągłą ocenę i analizę ruchu. Wirtualizacja pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się ataków z jednego segmentu sieci na inne. Dlatego pozwala na zachowanie dostępności w środowiskach zwirtualizowanych centrów danych i u dostawców usług chmury obliczeniowej. Funkcja automatycznego pomiaru i analizy ruchu w chronionej sieci pozwala na stworzenie wyjściwego modelu jej pracy i adaptacyjnego uaktualniania go praktycznie bez udziału użytkownika końcowego, co istotnie redukuje potrzebę nadzoru przez administratora.


Najistotniejsze informacje o FortiDDoS

W celu osiągnięcia maksymalnej efektywności działania wszystkie urządzenia FortiDDoS posiadają osiem zwirtualizowanych partycji sieciowych z niezależnymi politykami ochrony środowisk zwirtualizowanych, automatycznym profilowaniem ruchu oraz funkcją ograniczania przepustowości. Zapewniają one również analizę ruchu wykonywaną w czasie rzeczywistym oraz na podstawie danych historycznych, co umożliwia wysoką rozpoznawalność najważniejszych ataków, źródeł oraz autorów zagrożeń. Rodzina produktów FortiDDoS została zaprojektowana w sposób innowacyjny, zapewniający że na ścieżce pakietów nie znajduje się żaden procesor lub system operacyjny będący wąskim gardłem.

 

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies