FortiAnalyzer

FortiAnalyzer

 

Rodzina urządzeń do zapisywania zdarzeń i raportowania

Rozwiązanie, które bezpiecznie zbiera i analizuje dane przekazywane z różnych urządzeń Fortinet oraz innych narzędzi kompatybilnych z serwerem SYSLOG.

 

Centralne raportowanie

System FortiAnalyzer dostarcza administratorom sieci wyczerpujący obraz wykorzystania sieci i bezpieczeństwa informacji w całym przedsiębiorstwie, co minimalizuje wysiłek związany z monitorowaniem i utrzymaniem polityki wykorzystania zasobów, identyfikacją ataków, wyciągania konsekwencji wobec atakujących i przestrzeganiem przepisów prawa dotyczących prywatności i bezpieczeństwa poufnych danych.

Urządzenia FortiAnalyzer pobierają i przetwarzają pełny zakres informacji dotyczących ruchu, zdarzeń, wirusów, ataków, filtrowania treści www i e-mail oraz realizują zaawansowane funkcje zarządzania bezpieczeństwem, takie jak archiwizacja informacji o kwarantannach, korelacja zdarzeń, ocena podatności na zagrożenia, analiza ruchu, archiwizacja treści.

Urządzenie pozwala na tworzenie szerokiego zakresu raportów, które w czytelny sposób obrazują pracę naszej sieci. Każdy administrator może też budować własne zestawienia.

 

 

Zalety FortiAnalyzer

  • Bezpieczne gromadzenie danych z wielu platform FortiGate i FortiMail gwarantuje przejrzystość sieci
  • Ponad 300 dostosowanych do potrzeb klienta raportów pomaga monitorować wykorzystanie polityk, identyfikować wzorce ataków i dostosować się do regulacji z zakresu ochrony danych i ujawniania naruszeń ochrony
  • Informacja o wydajności i wykorzystaniu sieci pozwala administratorom na efektywniejsze planowanie i zarządzanie zasobami
  • W pełni integrowalne z platformami FortiManager dla punktowego zarządzania, kontroli, analizy i raportowania.
  • Subskrypcje FortiGuard zapewniają dynamiczną aktualizację dla funkcjonalności zarządzania podatnościami na zagrożenia poprzez dane gromadzone przez dedykowany zaspół Fortinet’s global threat research team.
  • Pojemność do 6 TB i możliwość wyboru poziomów RAID pozwala administratorom na dostosowanie wydajności do wymogów organizacji.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies