AVG Internet Security Business Edition 2013

AVG Internet Security Business Edition

 

Zapewnia szybką i bezpieczną komunikację firmową

Najwyższej klasy ochrona, która nie spowolni Cię ani nie będzie Ci przeszkadzać. Chroni Twoje interesy podczas korzystania z poczty e-mail i przeglądania sieci. Zawiera także ochronę dla serwerów, która pomoże Ci uniknąć nieprzewidzianych awarii i przestojów w pracy.

 

Wysyłaj wiadomości bez obaw o swoje bezpieczeństwo oraz usuń śmieci ze skrzynki odbiorczej serwera.

AVG Anti-Spam
Powstrzymuje spamerów i oszustów przed atakami. Zmniejsza ryzyko padnięcia ofiarą spamu oraz internetowych oszustw, skanując i sprawdzając wszystkie wiadomości e-mail pod kontem podejrzanej zawartości.

Skaner poczty e-mail systemu AVG
Wykrywa zainfekowane lub fałszywe załączniki e-mail, tak aby nie uszkodziły Twojego komputera. Może działać jako dodatek do poczty e-mail (w tym programu Microsoft Outlook®) lub jako skaner poczty e-mail dla kont korzystających z protokołów POP3, SMTP i IMAP.

Powstrzymaj zagrożenia. Nie wstrzymuj działań swojej firmy.

Chroni dane i pliki oraz nie pozwala wirusom przedostać się na komputery.
Otrzymujesz:

Udoskonalona Zapora AVG

Blokuje hakerów chcących otrzymać dostęp do prywatnych danych, znajdujących się na Twoim komputerze. Zabezpiecza Ciebie i innych przed szkodliwym działaniem złośliwego oprogramowania.

AVG AntiVirus
Chroni przed działaniem i rozprzestrzenianiem się wirusów, robaków i koni trojańskich.

AVG Anti-Spyware
Chroni Twoją tożsamość przed oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym śledzącym informacje osobiste.

AVG Anti-Rootkit
Wykrywa i usuwa niebezpieczne programy typu rootkit, które zawierają złośliwe oprogramowanie mogące zaszkodzić Twojemu komputerowi.

 

Zyskaj wolny czas i skup się na swoim biznesie

Nasze produkty zabezpieczające dopilnują, aby nic nie przeszkadzało Tobie ani Twoim pracownikom w dążeniu do rozwoju firmy.
Otrzymujesz:

Tryb milczący

Daje dodatkową kontrolę pracownikom i administratorom IT, pozwalając wyłączyć niepotrzebne powiadomienia.

AVG Turbo Scan

Dzięki nowej sekwencji skanowania, znacznie skraca czas jego trwania, zaczynając od plików najwcześniej zapisanych na dysku twardym.

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników w sieci.

Przeglądaj internet, wyszukuj informacje i pobieraj pliki bez żadnych obaw.
Otrzymujesz:

Ochrona Sieci AVG™

Sprawdza pliki, które chcesz pobrać, aby upewnić się, że są one bezpieczne, oraz chroni Cię podczas wymiany plików za pośrednictwem MSN, Yahoo! i ICQ.

Strażnik WiFi AVG NOWOŚĆ

Pozwala na uniknięcie podłączenia się do fałszywych punktów dostępu WiFi wykorzystywanych przez hakerów, ostrzegając Cię, gdy Twój komputer chce uzyskać dostęp do nieznanych sieci Wifi.

Chroń dane swoich klientów przed hakerami

Zyskaj opinię zaufanego partnera biznesowego dzięki odpowiedniemu poziomowi ochrony prywatności swoich klientów oraz bezpiecznym transakcjom online.


AVG Linkscanner®
AVG Online Shield™
AVG AntiVirus
AVG LinkScanner®, AVG AntiVirus i Ochrona Sieci™ AVG zapewnią Twoim pracownikom ochronę w trakcie wyszukiwania informacji lub wymiany plików.

Zarządzanie z jednego miejsca i jeszcze lepsza kontrola

Zyskaj opinię zaufanego partnera biznesowego dzięki odpowiedniemu poziomowi prywatności swoich klientów oraz bezpiecznym transakcjom online.


Ochrona AVG dla serwerów plików
AVG Identity Protection
Ochrona serwerów plików zapewniana jest m.in. przez Zaporę AVG, która nie pozwoli hakerom ani wirusom dostać się do Twoich poufnych danych. Składnik AVG Identity Protection z łatwością identyfikuje i blokuje oprogramowanie, które wykazuje podejrzane zachowania.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies