F-Secure Business Suite

F-Secure Business Suite

 

Bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej

F-Secure Business Suite to kompletne rozwiązanie zabezpieczające na wszystkich poziomach firmowej infrastruktury informatycznej, które ułatwia administratorom IT scentralizowane zarządzanie. Łączy on w sobie niezrównaną ochronę i maksymalną użyteczność. To rozwiązanie można dopasować do firm dowolnej wielkości.

 

Funkcje i korzyści

Produkt Business Suite łączy wszystkie funkcje i korzyści poszczególnych produktów w jednym pakiecie zabezpieczeń.

  • Łatwy w użyciu kompletny pakiet zabezpieczeń.
  • Pełne rozwiązanie zabezpieczające, które chroni wszystkie poziomy infrastruktury informatycznej.
  • Niewielkie zużycie pamięci przy minimalnym wpływie na wydajność systemu.
  • Automatyczna ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, robakami i końmi trojańskimi.
  • Funkcje osłony internetowej i ochrony przeglądania oparte na najnowszej technologii zewnętrznej infrastruktury Cloud.
  • System zapobiegania włamaniom i zaawansowane wykrywanie programów typu rootkit.
  • Filtrowanie i ochrona poczty e-mail oraz ruchu sieciowego.
  • Wydajne funkcje centralnego zarządzania za pomocą produktu F-Secure Policy Manager.
  • Dostępność w kilku językach.

 

Kompleksowa ochrona i centralne zarządzanie

Wielokrotnie nagradzane technologie i automatyczne uaktualnienia produktów firmy F-Secure zapewniają kompleksową ochronę przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi.

Zaawansowane funkcje obejmują osłonę internetową i ochronę przeglądania, niezwykle skuteczną kontrolę spamu, wykrywanie programów typu rootkit, zapobieganie włamaniom i wiele innych rozwiązań.

Pakiet jest prosty do zainstalowania i zawiera produkt F-Secure Policy Manager — wydajne narzędzie do centralnego zarządzania. Produkt Policy Manager ułatwia wdrażanie aplikacji zabezpieczających, definiowanie i rozpowszechnianie zasad zabezpieczeń, a także monitorowanie zabezpieczeń z poziomu pojedynczego portalu internetowego.

 

Produkty uwzględnione w pakiecie Business Suite

Ochrona stacji roboczych i komputerów przenośnych Ochrona serwerów
Client Security Anti-Virus for Windows Servers
Anti-Virus for Workstations Anti-Virus for Citrix Servers
 
Ochrona poczty e-mail i filtrowanie ruchu sieciowego Narzędzie do centralnego zarządzania:
Internet Gatekeeper for Linux Policy Manager
F-Secure Anti-Virus for Microsoft Exchange z produktem Spam Control

 

 

FSecure SUITE schemat działania

Technologia in-the-cloud

Współczesne złośliwe oprogramowanie może włamać się nawet do komputera, który jest zabezpieczony. Firma F-Secure jest pierwszym na świecie producentem rozwiązań antywirusowych, który opracował sieć ochrony w czasie rzeczywistym udostępniającą zabezpieczenia w ciągu kilkudziesięciu sekund od wykrycia pierwszego potwierdzonego rodzaju nowego zagrożenia. To
rozwiązanie działa w oparciu o technologię F-Secure DeepGuard, która korzysta z rozproszonej sieci komputerów w celu zapewnienia błyskawicznej ochrony przednieznanymi wcześniej zagrożeniami.

Ochrona przed wykorzystywaniem luk w zabezpieczeniach internetowych

Jedną z najważniejszych aplikacji biznesowych jest obecnie przeglądarka sieci Web. Jest to również cel dla osób usiłujących wykorzystywać luki w zabezpieczeniach. Pakiet F-Secure Business Suite został wyposażony w zaawansowane technologie umożliwiające korzystanie z Internetu bez obawy, a
także ułatwiające określanie wiarygodności zawartości online.

Doświadczenie i zaangażowanie laboratorium zabezpieczeń firmy F-Secure

Użyteczność i niezawodność produktów antywirusowych jest wprost proporcjonalna do liczby badań i zaangażowania w ich opracowywanie. Właśnie dlatego oprogramowanie F-Secure Anti-Virus stale zdobywa uznanie w testach porównawczych z konkurencyjnymi produktami.

Niedoścignione zabezpieczenia danych

W pakiecie F-Secure Business Suite zawarto wielokrotnie nagradzane składniki zabezpieczeń, na których przedsiębiorstwa mogą polegać. Firma F-Secure ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży zabezpieczeń. Jej innowacyjne rozwiązania obejmują pierwsze na świecie technologie skanowania w czasie rzeczywistym, scentralizowanego zarządzania, wykrywania programów typu rootkit, ochrony urządzeń przenośnych, zabezpieczeń w formie usług, rozproszonych sieci ochrony w czasie rzeczywistym, a także zabezpieczeń przed wykorzystywaniem luk w zabezpieczeniach internetowych.

Zawsze aktualna ochrona

Unikatowe funkcje proaktywnej ochrony zawarte w pakiecie F-Secure Business Suite stanowią zabezpieczenie przed nowo powstającymi zagrożeniami. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony, oprócz proaktywnych technologii, wymagane są również aktualizacje tradycyjnego rozwiązania, które działa w oparciu o sygnatury. Zaawansowane mechanizmy aktualizacji automatycznie i skutecznie eliminują zagrozenia.

Rozbudowane centralne zarządzanie

Oprogramowanie F- Secure Policy Manager umożliwia scentralizowane instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie wszystkich aplikacji zabezpieczających za pośrednictwem jednej konsoli. Ponadto administrator może z łatwością definiować i wdrażać zasady ochrony danych, a także monitorować działanie sieci przez generowanie szczegółowych raportów o stanie bezpieczeństwa.

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies