F-Secure Client Security

F-Secure Client Security

 

Pakiet zabezpieczeń dla wszechstronnej ochrony komputerów w Twojej firmie

FSecure Client Security to kompletny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony komputerów w firmie. Program F-Secure Client Security 10 oferuje ulepszone funkcje zabezpieczeń z nową technologią wykrywania zagrożeń dla wszystkich najnowszych platform bez obniżania wydajności. Gwarantuje firmowym komputerom stacjonarnym i przenośnym najnowocześniejszą, centralnie zarządzaną, proaktywną ochronę przed atakami typu „zero-day", kradzieżą tożsamości, tradycyjnym złośliwym oprogramowaniem i oprogramowaniem wykorzystującym luki w zabezpieczeniach przeglądarki

 

FSecure Client Security

Kompleksowy pakiet zabezpieczeń dla firm łączący zaawansowane technologie z automatyzacją i łatwością obsługi.

- Łączy najnowsze technologie wykrywania zagrożeń z proaktywną i automatyczną ochroną w czasie rzeczywistym.

- Niewielkie użycie pamięci, szybkie skanowanie i minimalny wpływ na system

- Intuicyjne centralne zarządzanie za pomocą produktu Policy Manager

Zautomatyzowane aktualizacje, zaawansowana heurystyka, izolowanie i blokowanie na podstawie zachowania współpracują z najnowszymi technologiami infrastruktury w chmurze w celu blokowania złośliwego oprogramowania i prób włamania.

Funkcja ochrony przeglądania informuje, które witryny internetowe są bezpieczne, i blokuje szkodliwe strony, znacznie zwiększając bezpieczeństwo przeglądania. Nowa funkcja DeepGuard — nasza technologia heurystycznej i behawioralnej analizy — zapewnia skuteczniejszą ochronę przed zagrożeniami typu „zero-day".

Problemy z zabezpieczeniami są rozwiązywane automatycznie, a oprogramowanie jest łatwe do zainstalowania i używania, co pozwala utrzymać niskie koszty wdrażania. Wszystkie rozwiązania zabezpieczeń mogą być centralnie zarządzane przy użyciu produktu Policy Manager, co sprawia, że wdrażanie aplikacji zabezpieczeń, definiowanie i rozpowszechnianie zasad zabezpieczeń oraz monitorowanie bieżącego stanu zabezpieczeń jest łatwe i intuicyjne.

 

 

Anti-Virus for Workstations

- Zaawansowane rozwiązanie zabezpieczające przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i programami typu rootkit dla środowisk firmowych o podstawowych potrzebach.

- Ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym z automatycznymi aktualizacjami

- Zaawansowana technologia ochrony przed zagrożeniami typu „zero-day", oprogramowaniem szpiegującym i programami typu rootkit

- Łatwe centralne zarządzanie za pomocą produktu Policy Manager

 

FSecure Client screen

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies