Kariera

Ludzie stanowią największą wartość dla naszej firmy, dlatego dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji. Szukamy ludzi, którzy wykazują pełne zaangażowanie w to co robią, są samodzielni i kreatywni. Nie wymagamy obszernej wiedzy informatycznej, ale oczekujemy maksymalnego zaangażowania podczas procesu szkoleniowego.

Aktualne oferty pracy:

Inżynier Wsparcia Sprzedaży (INS/09/2019)

Zadania:

- dobór rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dla klientów firmy (duże firmy i instytucje),
- prowadzenie prezentacji technicznych oraz szkoleń (zdalnie oraz u klienta),
- wdrożenia rozwiązań u klienta,
- prowadzenie szkoleń,
- wsparcie dla działu handlowego.

Nasze wymagania:

- dobra znajomość sieci komputerowej LAN/WAN,
- wysoki poziom komunikatywności,
- chęci do stałego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji,
- umiejętność z korzystania z dokumentacji technicznej w j. angielskim,
- prawo jazdy kat. B mile widziane,
- dodatkowym atutem będzie posiadanie wiedzy/certyfikatów typu: Cisco (CCNA), Fortinet, Barracuda Networks, Stormshield, Palo Alto, Forcepoint.

Co oferujemy:

- pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała + premia),
- szkolenia techniczne z zakresu oferowanych rozwiązań, prowadzone przez dystrybutorów oraz producentów,
- pracę w młodym zespole w fantastycznej atmosferze w stabilnej, bardzo szybko rozwijającej się firmie,
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego szkolenia nie tylko z zakresu bezpieczeństwa sieci, ale także ogólne szkolenia IT, np. szkolenia Microsoft, Vmware itp.),
- możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
- imprezy integracyjne,
- pakiet sportowy OK System,
- prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje CV na adres praca@miecznet.pl. W treści maila napisz krótko dlaczego uważasz, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

Doradca Klienta Biznesowego (HS/09/2019)

Zadania:

- pozyskiwanie klientów biznesowych przez telefon (badanie potrzeb klientów i oferowanie optymalnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci),
- pozyskiwanie i stała obsługa klientów hurtowych (doradztwo, wyliczanie ofert),
- obsługa klientów biznesowych naszych sklepów internetowych,
- podtrzymywanie stałej relacji z obecnymi klientami firmy.

- samodzielność i ogromna determinacja w dążeniu do celu,
- kreatywność,
- uzdolnień w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych.

- pracę na pełny etat (od poniedziałku do piątku w godz. 08-16 lub 09-17) na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała + prowizja od osiąganych wyników),
- dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy,
- pracę w młodym zespole w fantastycznej atmosferze,
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji (szkolenia produktowe oraz z negocjacji handlowych) i rozwoju osobistego,

Znajomość IT nie jest wymagana. Oferujemy pełne wprowadzenie do branży IT poprzez sprawdzony system szkoleń informatycznych, produktowych oraz szkoleń z zakresu obsługi klienta.

Doradca Klienta w Biurze Obsługi Klienta (DKS/09/2019)

Zadania:

- obsługa klientów sklepów internetowych (doradztwo, wyliczanie ofert),
- podtrzymywanie stałej relacji z obecnymi klientami firmy,
- logistyka (zamawianie u dostawców, wystawianie faktur, realizacja zamówień),
- wsparcie dla działu handlowego (realizacja zamówień, obsługa zamówień publicznych),
- przygotowywanie dokumentacji przetargowej,
- kontakty telefoniczne w celu przypomnienia o zakończonej licencji.

- bardzo dobra organizacja pracy,
- samodzielność i duża kreatywność w działaniu,
- zdolności analityczne,
- wysoki poziom komunikatywności.

- pracę na pełny etat (od poniedziałku do piątku w godz. 08-16 lub 09-17),
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,

Znajomość branży IT nie jest wymagana.